Sıkça Sorulan Sorular — Ateligo İçeriğe Atlayın

Sıkça Sorulan Sorular

Ödeme araçları nelerdir?

Atölye veya eğitim etkinlik ücretinin tamamını veya sadece ön ödeme miktarını, ateligo güvenli ödeme sistemi üzerinden Visa, Mastercard veya American Express kredi kartlarınızdan herhangi biri ile ödeyebilirsiniz. Ön ödeme veya tamamını ödeme seçenekleri, etkinliği düzenleyenlerin seçimleri doğrultusunda değişiklik göstermektedir. Ön ödeme seçeneği olan etkinlikler "Ön Ödemeli" rozeti ile ayrıca belirtilmektedir. Ön ödeme yapılan etkinliklerde ücretin kalan kısmı etkinlik günü mekanda ödenmektedir.

Katılacağım eğitimde / atölyede değişiklik yapabilir miyim?

Etkinlik gününden en az 3 gün öncesinde katılımınızı iptal ederek yeni bir etkinliğe kayıt olabilirsiniz.

İptal durumunda kredi kartınıza iade işlemi, 1-5 iş gününde sağlanır. İade işlemi gerçekleştikten sonra tutarın kredi kartınıza yansıtılması, bankanızın yönetmelikleriyle ilgilidir.

Değişiklik yapmak istediğiniz etkinliğin ücreti ise ödeme seçeneğinize göre tahsil edilecektir. Etkinlikler arası ödeme aktarımı yapılamamaktadır.

Katılımımı devredebilir miyim?

Eğer devredeceğiniz kişi, etkinlik koşullarına uygun ise ateligo'ya bu durumu 3-5 gün öncesinden e-posta ile bildirerek devir işleminizi yapabilirsiniz.

Katılım iptalleri nasıl yapılır?

Etkinlik gününden en az 3 gün öncesinde bu durumu e-posta ile ateligo'ya bildirerek iptal işleminizi yapabilirsiniz. 

Katılım iadesi nasıl yapılır?

İptalinizden sonra 1-5 iş günü içerisinde katılım ücretinizin kredi kartınıza iadesi yapılır. Tutarın kredi kartınıza yansıtılması, bankanızın yönetmelikleriyle ilgilidir.

Katılım faturasını nasıl temin edeceğim?

Ön ödemeli sunulan etkinlikler için yapacağınız satın alımınız sonrasında e-faturanız üyelik hesabınızda bildirdiğiniz e-posta adresine gönderilecektir. E-faturanızın tarafınıza ulaşmaması durumunda info@ateligo.com adresine bildirimde bulunursanız, faturanız ateligo tarafından e-posta adresinize e-fatura olarak gönderilir.

Nasıl üye olunur?

ateligo’ya üye olmak ücretsizdir. "Giriş Yapın" bölümünde bulunan "Hesap Oluşturun" seçeneğini tıklayarak gerekli bilgileri doldurduktan sonra ateligo’ya hızlıca üye olabilirsiniz.

Katılım bilgilerimi basılı olarak alabilir miyim?

Satın aldığınız etkinliklerin bilgileri, size e-posta ile gönderilir. Dilerseniz bu e-posta ile size iletilecek bilgilerin çıktısını alabilirsiniz.

Katılım bilgilerimin ulaşmaması durumunda ne yapmam gerekir?

Satın alma tamamlandığında ateligo'dan etkinlik bilgileri, otomatik e-posta ile size ulaştırılır. Bilgilerin iletilmemesi durumunda info@ateligo.com adresine yazabilirsiniz.

Satın aldığım katılım bilgilerine nereden erişebilirim?

ateligo Hesabım sayfasında "Satın Alım Geçmişiniz" bölümü altında tüm satın alımlarınızın bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ön ödemeli seçeneği nedir?

Bazı etkinlik sağlayıcılar, kendi seçenekleri doğrultusunda ön ödeme imkanı sunmaktadır. Ön ödeme seçeneği olan bu etkinlikler "Ön Ödemeli" rozeti ile ayrıca belirtilmektedir. Ön ödeme yapılan eğitim ve atölyelerde ücretin kalan kısmı etkinlik günü mekanda ödenmektedir. Mekanda yapılan ödemeler, eğitim sağlayıcıların kendi imkanları doğrultusunda nakit veya kredi kartı ile olabilmektedir.