Nasıl Çalışır? — Ateligo İçeriğe Atlayın

Nasıl Çalışır?

Sizin için özenle seçtiğimiz atölye, eğitim ve etkinlikleri platformumuza ekliyoruz.

Detaylı arama motorumuzdan ihtiyacınız olan etkinliği bulmanız ya da tarih veya kategori bazında neler varmış görmeniz için kullanışlı bir arayüz sunuyoruz.

Web sitemize üye olarak dilediğiniz atölyeyi kolay ödeme yöntemleriyle satın alacağınız güvenilir satış platformunuz olarak hizmet veriyoruz.

Kullanıcı Odaklılık

Belirli bir tarihte, belirli bir kategoride ve istediğiniz bir şehirde kaliteli vakit geçirmeyi dilerseniz, web sitemizi inceleyip arama motorumuzdan da faydalanarak kullanışlı arayüzümüzle yalnızca 3 adımda atölye veya eğitim satın almanızı sağlıyoruz.

Daha önce atölyelerimize katılım sağlamış kullanıcıların, eğitim ve atölyeler hakkında yorum yapmalarını ve etkinliklere puan vermelerini teşvik ediyor; yalnızca jenerik bilgilere değil, gerçek kullanıcı görüşlerine de yer vererek şeffaf bir ortam sağlıyoruz.

Ödeme yöntemleri, iade, iptal ve devir gibi konularda yasalar çerçevesinde kullanıcı ve atölye sahiplerini güvenilir bir ortamda bir araya getiriyoruz.

İlgi alanınıza giren etkinlik ve atölyeler hakkında size özel bilgilendirme ve yönlendirmeler ile seçimlerinizi yaparken işlerinizi kolaylaştıracak öneriler sunuyoruz.

Kısacası,

Atölye sahipleri ve katılımcılar arasında en güvenli iletişim ve koordinasyonu sağlamak üzere deneyimleyerek, yaşayarak, paylaşarak sosyalleşebilmek için eğitim, atölye, etkinlik vb satın alımlarınızı kolaylaştırıyoruz.