Hakkımızda — Ateligo İçeriğe Atlayın

Hakkımızda

Boş zamanlarımızı değerlendirmek istediğimiz anlarda yapılacak neler var diye araştırırken; özenle seçilmiş eğitim, atölye ve etkinlikleri bir arada bulabileceğimiz bir dünya hayal ettik.

Burası, öyle bir yer olmalıydı ki içerisinde bizi besleyecek değerli içeriklere, karar vermemizi kolaylaştıracak faydalı özelliklere sahip olmalı ve farklılığını hissettirmeliydi.

Kişisel gelişimimiz, hobilerimiz, ilgi alanlarımız ile ilgili eğitim ve atölyeleri ararken aynı zamanda o atmosferi önceden keşfetmeli, söyleşi ve röportajlara, kullanıcı görüşlerine bakarak içerisine adım atacağımız dünyayı iyice araştırmalıydık.

Tüm bunlardan yola çıkarak aslında hep beraber ateligo’ya ciddi anlamda ihtiyaç duyduğumuzu fark ettik. Ve kaliteli içerikle donatılmış, güvenilir bir platform olan ve ince eleyip sık dokuyan ateligo’yu; yetişkinler, aileler, sanatseverler ve zamanını kaliteli bir şekilde geçirmek isteyenler için kurduk.

15 yılın üzerindeki dijital pazarlama ve ticari tecrübelerimizi girişimci ruhumuzla harmanlayarak üyelerimiz için özenle seçilmiş butik atölyeler sunduğumuz; eğitmen ve atölye sahipleri için de içerik girişi, pazarlama, satış, muhasebe kısımlarıyla uğraşmadan konumlanacakları bir pazar yeri oluşturduk.

Pratik ve Kolay

Belirli bir tarihte, belirli bir kategoride, istediğiniz bir şehirde kaliteli vakit geçirmek istediğinizde web sitemizi inceleyip arama motorumuzdan da faydalanarak kullanışlı arayüzümüzle yalnızca 3 adımda bilet/eğitim/atölye satın almanızı sağlıyoruz.

Yönlendirici ve Şeffaf

Daha önce atölyelerimize katılım sağlamış kullanıcıların eğitim ve atölyeler hakkında yorum yapmalarını ve etkinliklere puan vermelerini teşvik ediyor; yalnızca jenerik bilgilere değil gerçek kullanıcıların görüşlerine yer vererek şeffaf bir ortam sağlıyoruz.

Güvenilir

Ödeme yöntemleri, iade, iptal, devir gibi konularda yasalar çerçevesinde kullanıcı ve atölye sahiplerini güvenilir bir ortamda bir araya getiriyoruz.

Sanal Yardımcı

İlgi alanınıza giren etkinlik ve atölyeler hakkında size özel bilgilendirme ve yönlendirmeler ile seçimlerinizi yaparken işlerinizi kolaylaştıracak öneriler sunuyoruz.

Sosyal Sorumluluk

Kadın girişimciler, desteğe ihtiyacı olan atölye sahipleri için de özel projeler geliştiriyor ve onlara destek oluyoruz.

Su gibi akıp giden zaman içerisinde kendimizi hatırlamak, kendimize dönmek ve gerek bireysel gerek kurumsal ya da aile etkinlikleriyle oksijen maskesini hem kendimize hem sevdiklerimize takabilmek adına deneyimleyerek, yaşayarak, paylaşarak sosyalleşebilmek için eğitim almayı kolaylaştırıyoruz.

Ve herkesi bu deneyimi yaşamaya tüm içtenliğimizle davet ediyoruz.

ateligo, Lunar Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri A.Ş. markasıdır.